Nyitott pozícióink

VARINEX karrier – folyamatos szakmai és személyes fejlődés, továbbképzési lehetőségek, versenyképes juttatások.

Mérnök értékesítő

Ipari 3D nyomtató és 3D szkenner értékesítés és szaktanácsadás területére keresünk értékesítési munkatársat.

Fő feladatok:

  • Meglévő ügyfélportfólió kezelése – meglévő ügyfelekkel kapcsolatos aktivitási terv kivitelezése, meglévő szerződések megújítása, upsell és cross sell lehetőségek kiaknázása
  • Új ügyfélszerzés – potenciális partnerek kontaktálása, szolgáltatások kiajánlása, üzleti tárgyalások önálló bonyolítása, új ügyfélkapcsolatok kiépítése.
  • Stratégiai együttműködési lehetőségek felkutatása, partneri szerződések kötése
  • Ajánlatok készítése
  • Adatok rögzítése és kezelése az ügyviteli rendszerekben
  • Kitűzött értékesítési eredmények elérése
  • Ügyvezetés folyamatos tájékoztatása a megkötött szerződésekről
  • Heti riport készítése a közvetlen felettes részére
  • Javaslatétel szolgáltatási termékek fejlesztésére, közreműködés a megvalósítási projektben

Fő felelősségek:

  • Felelős a kiadott munkák határidőre történő elvégzéséért.
  • Felelős a munkaköri feladatokra vonatkozó jogszabályok illetve belső szabályzatok betartásáért.
  • Felelős a munkavégzéshez rendelkezésre bocsátott eszközök, berendezések rendeltetésszerű használatáért.
  • Felelős az általa rögzített és egyeztetett adatok megfelelőségéért.

Az álláshoz tartozó elvárások:

A Munkakör betöltéséhez szükséges képzettség, végzettség, gyakorlat:

  • Iskolai végzettség: felsőfokú gépészmérnöki végzettség
  • Szakmai tapasztalat: min 2-3 év szakmai tapasztalat hasonló területen
  • Nyelvtudás: angol középszintű tárgyalási készség
  • Egyéb: felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Személyi tulajdonságok, feltétlen követelmények, ajánlott képességek:

  • Sikerorientált, önmotivált személyiség
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Érvelés és meggyőző készség
  • Ügyfélorientált szemlélet

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes munkakör, önálló sikerorientált feladatok
  • Alkalmazotti munkaviszony
  • Karrierlehetőség egy dinamikus csapatban
  • Versenyképes jövedelem, kiegészítő juttatások

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Mérnök, Műszaki értékesítő

Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
Szükséges végzettség: Főiskola
Szükséges nyelvtudás: Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
Egyéb juttatások: Céges autó, Mobiltelefon, Cafeteria, Szakmai tréningek
Munkavégzés helye: 1106 Budapest, Fehér út 10.

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, várjuk magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a fizetési igény megjelölésével együtt a job@varinex.hu címre