VARINEX Informatikai Zrt.

3D nyomtatás üzletág székhely

1106 Budapest,
Fehér út 10. 44. épület

Telefon: +36 1 432 0248
E-mail: 3dp@varinex.hu

Számlázási cím: 1141 Budapest, Kőszeg u. 4.

 


 

 

 

Kapcsolattartók:

Falk György
Founder&Strategic Director
+36 1 432 0248
falk@varinex.hu
Falk Judit
Business Development
+36 30 986 3023
falk.judit@varinex.hu
Fehér Zoltán
Managing Director
+36 30 241 7813
feher@varinex.hu
Gábor József
Service Engineer
+36 30 900 2473
gaborj@varinex.hu
Hőgyészi János
Service Manager
+36 30 914 3452
hogyeszi@varinex.hu
Horváth Nóra
Front Office Manager
+3630 639 1204
horvath@varinex.hu
Meinhardt Viktória
After Sales Manager
+36 20 556 7068
vmeinhardt@varinex.hu
Pápai Nóra
Application Engineer
+3630 350 1346
papai@varinex.hu
Papp Zsombor
Sales Consultant
+3630 516 9616
papp@varinex.hu
Pesti Dániel
Senior Application Engineer
+36 30 530 8442
pesti@varinex.hu
Ulrich Ákos
Service Engineer
+36 30 343 1135
ulrich@varinex.hu
Voloncs György
General Manager
+36 1 273 3400
voloncs@varinex.hu
Winkelbauer Renáta
Marketing Manager
+36 30 551 1410
winkelbauer@varinex.hu
Zsíros József
Application Technician
+36 30 639 1180
zsiros@varinex.hu