VARINEX Informatikai Zrt.

3D nyomtatás üzletág székhely

1106 Budapest,
Fehér út 10. 44. épület

Telefon: +36 1 432 0248
E-mail: 3dp@varinex.hu

Számlázási cím: 1141 Budapest, Kőszeg u. 4.

 


 

 

 

Kapcsolattartók:

Bukovácz Kristóf
gépészmérnök
értékesítési tanácsadó
3D nyomtatás üzletág
+36 30 251 9993
bukovacz@varinex.hu
Falk György
stratégiai igazgató
az igazgatóság elnöke
VARINEX Zrt.
+36 1 273 3403
falk@varinex.hu
Falk Judit
értékesítési és marketing
menedzser
3D nyomtatás üzletág
+36 30 986 3023
falk.judit@varinex.hu
Fehér Zoltán
3D nyomtatás üzletág igazgató
és értékesítési vezető
+36 30 241 7813
feher@varinex.hu
Gábor József
rendszermérnök
3D nyomtatás üzletág
+36 30 900 2473
gaborj@varinex.hu
Hőgyészi János
rendszermérnök
3D nyomtatás üzletág
+36 30 914 3452
hogyeszi@varinex.hu
Meinhardt Linda
rendszermérnök
3D nyomtatás üzletág
+36 30 639 1251
meinhardt@varinex.hu
Meinhardt Viktória
értékesítési tanácsadó
3D nyomtatás üzletág
+36 20 556 7068
vmeinhardt@varinex.hu
Pesti Dániel
rendszermérnök
3D nyomtatás üzletág
+36 30 530 8442
pesti@varinex.hu
Ulrich Ákos
rendszermérnök
3D nyomtatás üzletág
+36 30 343 1135
ulrich@varinex.hu
Voloncs György
vezérigazgató
VARINEX Zrt.
+36 1 273 3400
voloncs@varinex.hu
Winkelbauer Renáta
irodavezető
3D nyomtatás üzletág
+36 30 551 1410
winkelbauer@varinex.hu
Zsíros József
technikus
3D nyomtatás üzletág
+36 30 639 1180
zsiros@varinex.hu