Technikus munkatársat keres a VARINEX

Munkatársat keresünk

TECHNIKUS

pozícióba

Magyarország piacvezető 3D nyomtatással foglalkozó vállalkozása, a Budapesten működő VARINEX Zrt. technikus kollégát keres VARINEXDIRECT üzletágába. A cég 3D szolgáltatásokkal, 3D bérnyomtatással és 3D szkenneléssel foglalkozó részlege 25 éve alkalmazza a világ legkiválóbb additív technológiáit, úgy, mint Stratasys FDM, SL, P3, PolyJet, SAF, EOS SLS, AMT BLAST és Xact Metal DMLS.

Új munkatársunkat az ezeken a gépeken elkészült darabok tisztításához, utókezeléséhez, valamint a berendezések karbantartásához keressük.

Főbb feladatok, munkák:

  • Különböző 3D nyomtatási technológiával készült alkatrészek tisztítása, utókezelése
  • A gyártóberendezések rendszeres és megfelelő tisztítása, gyártásra előkészítése
  • Utókezelő berendezések használata. Színező és kémiai polírozó használata
  • Szenior kollégák tapasztalatainak alkalmazása
  • CRM rendszer használata

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Állóképesség a hosszabb ideig tartó kabinos tisztításokhoz
  • Önálló, precíz munkavégzés, kézügyesség
  • Rugalmasság, csapatszellem, terhelhetőség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (Excel, Word, Outlook)
  • Érvényes erkölcsi bizonyítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Technikusi vagy magasabb szintű végzettség
  • Additív berendezések magasabb szintű szakmai ismerete
  • ISO 9001 minőségirányítási ismeretek
  • Angol nyelv ismerete, önálló használata
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Alapfizetésen felüli juttatások: cafeteria, bónusz
  • Hosszú távú stabil munkalehetőség
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Modern munkakörülmények, érdekes és igényes munkakörnyezet
  • Továbbképzési lehetőség

Állás, munka területei:

Szakmunka
Karbantartó

A munkavégzés helye:

1106 Budapest, Fehér út 10.

Kérjük jelentkezését és hozzá csatolva magyar nyelvű önéletrajzát küldje a job@varinex.hu email címre!